HAKKIMIZDA

2006 Yılından itibaren bugüne kadar izolasyon sektöründe hizmet veren firmamız 2012 yılında kurumsallaşarak şirketleşmiş olup uzmanlık alanı olan ısı, su, ses ve nem izolasyonu alanında profesyonel olarak kaliteli hizmet vermektedir.

Firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmakla birlikte kaliteden ödün vermeden ısı, su , ses ve nem izolasyonu alanında hizmet vermeyi kendine misyon edinmiştir.

Hizmet Alanlarımız

Profesyonel anlamda izolasyon sektöründe hizmet verdiğimiz branşlar

 1. Isı Yalıtımı

  Konforlu bir yaşam 20-22 derece sıcaklıkta mümkündür. Kışın ve yazın mekanlar arası ısı transferi olmaktadır bu ise enerji kaybına neden olur. POLİÜRETAN SERT KÖPÜĞÜ %97 kapalı hücre yapısında olup en düşük ısı iletkenlik kat sayısı ile ısı köprüsü oluşturmadan yapılarda %60 varan tasarruf sağlar bu özellikleri ile bilinen en kaliteli ısı yalıtım sistemidir.

 2. Su Yalıtımı

  Yapıya nüfuz eden su ve nem betonların bozulup çatlamasına ve yapı demirlerinin paslanmasına yol açıp taşıma kapasitelerini kısıtlar. Binanın en ufak noktalarına nüfuz edip genleşerek sertleşen su geçirmeyen nem, terleme, küf yapmayan difüzyona uğramayıp yapı malzemelerinde pas ve çürümeyi engelleyip ömrünü uzatan POLİÜRETAN SERT KÖPÜK ile yalıtılmalıdır.

 3. Ses Yalıtımı

  Konut, okul, işyeri, binalar, sinema, konser ve toplantı salonları, otel odaları gibi mekanları ses ve gürültüden koruyup sağlıklı ve konforlu ortamlar oluşturup ve insanların bir birlerinden rahatsız olmamaları için % 97 kapalı hücre yapısı ve ses iletkenliği en düşük yalıtkan olması ile dış etkileri minimuma indiren POLİÜRETAN YALITIM sistemi kullanılmalı.

 4. Yangın Yalıtımı

  Mobilya, perde, duvar kağıdı gibi eşyaların tümü yanıcıdır sigara, elektrik kontağı, soba, ocak, doğal gaz veya yanıcı maddeler yangına neden olabilir. POLİÜRETAN SERT KÖPÜĞÜ % 97 kapalı hücre yapısı ile yangına dayanıklı olup ateşi taşımaz ve damlama yapmaz benzin, madeni yağ gibi kimyasallardan etkilenmeyip can ve mal kaybını en aza indirir.

Değerlerimiz

Sprey İzolasyon müşteri memnuniyeti, Müşteri ihtiyaçlarına bağlı olarak çeşitli çözümler ve öneriler sunar, müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için her türlü çabayı göstermeyi taahhüt eden bir hizmet anlayışı ile hizmet verir. Standart fiyat anlayışı, hizmet verdiği kuruluşların farklı ihtiyaçlarına yönelik standart fiyat teklifleri hazırlamıştır. Standart ve şeffaf fiyat, politikamız gereği her müşteriye aynı fiyat yaklaşımıyla hizmet eder. Profesyonel Yaklaşım, bizim için öncelikli olan sizi değil, hedef kitlenizi etkilemek. Tasarım Anlayışımız, işlevsel olanı estetikle bütünleştirmek Yaratıcılık-Creativity, Yaratıcılık, marka, Teknoloji, Yalıtım, Network ve bunun gibi kalıcı ve sıradışı üstünlükler yaratmak Sorumluluk-Responsibility, Sorumlu Ve Şeffaf , Öz değerlerimize bağlı, inançlara saygılı, müşterilerimize yakın, sosyal sorumluluk bilincine sahip. Katılım-Participation, Aktif Katılım, Müşterilerimize işlerinin tüm süreçlerinde katılım ve dinamik bir birliktelik. stratejik Yaklaşım, Strategic Approach- Stratejik Yaklaşım, Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde kalıcı başarılar elde etmekdir.

Kilometre Taşlarımız

Şubat 2015

Yapılan AR-GE çalışması sonucu yeni nesil çevreye duyarlı izolasyon uygulamaları…

Ağustos 2014

Poliürea ve Poliüretan alanında AR-GE çalışması …

Temmuz 2013

Teknoloji hızla gelişiyor, yeni bir şeyler üretmek lazım, Poliürea ile tanışma zamanı…

Mayıs 2012

Kurumsallığa atılan ilk adım : Şirketleşme

Mart 2006

İşe Başlangıç

274Toplam Yapılan Uygulama
228Poliüretan Uygulaması
46Poliürea Uygulaması
103572Toplam Yapılan Metraj