Konya'da ve Türkiye genelinde 2006 Yılından itibaren bugüne kadar izolasyon sektöründe hizmet veren firmamız 2012 yılında kurumsallaşarak şirketleşmiş olup uzmanlık alanı olan ısı, su, ses ve nem izolasyonu alanında profesyonel olarak kaliteli hizmet vermektedir.

Firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmakla birlikte kaliteden ödün vermeden ısı, su , ses ve nem izolasyonu alanında hizmet vermeyi kendine misyon edinmiştir.

Konya Isı Yalıtımı, Konya Yalıtım, Konya İzolasyon vb. alanların yanında Türkiye genelinde tüm illere profesyonel hizmet vermekteyiz.

Hizmet Alanlarımız

Profesyonel anlamda izolasyon sektöründe hizmet verdiğimiz branşlar;

Isı Yalıtımı

Konforlu bir yaşam 20-22 derece sıcaklıkta mümkündür. Kışın ve yazın mekanlar arası ısı transferi olmaktadır bu ise enerji kaybına neden olur. POLİÜRETAN SERT KÖPÜĞÜ %97 kapalı hücre yapısında olup en düşük ısı iletkenlik kat sayısı ile ısı köprüsü oluşturmadan yapılarda %60 varan tasarruf sağlar bu özellikleri ile bilinen en kaliteli ısı yalıtım sistemidir.

Su Yalıtımı

Yapıya nüfuz eden su ve nem betonların bozulup çatlamasına ve yapı demirlerinin paslanmasına yol açıp taşıma kapasitelerini kısıtlar. Binanın en ufak noktalarına nüfuz edip genleşerek sertleşen su geçirmeyen nem, terleme, küf yapmayan difüzyona uğramayıp yapı malzemelerinde pas ve çürümeyi engelleyip ömrünü uzatan POLİÜRETAN SERT KÖPÜK ile yalıtılmalıdır.

Ses Yalıtımı

Konut, okul, işyeri, binalar, sinema, konser ve toplantı salonları, otel odaları gibi mekanları ses ve gürültüden koruyup sağlıklı ve konforlu ortamlar oluşturup ve insanların bir birlerinden rahatsız olmamaları için % 97 kapalı hücre yapısı ve ses iletkenliği en düşük yalıtkan olması ile dış etkileri minimuma indiren POLİÜRETAN YALITIM sistemi kullanılmalı.

Yangın Yalıtımı

Mobilya, perde, duvar kağıdı gibi eşyaların tümü yanıcıdır sigara, elektrik kontağı, soba, ocak, doğal gaz veya yanıcı maddeler yangına neden olabilir. POLİÜRETAN SERT KÖPÜĞÜ % 97 kapalı hücre yapısı ile yangına dayanıklı olup ateşi taşımaz ve damlama yapmaz benzin, madeni yağ gibi kimyasallardan etkilenmeyip can ve mal kaybını en aza indirir.

 
 

Etiketler

Konya Isı Yalıtımı, Konya Yalıtım, Konya İzolasyon, Konya Sprey Köpük, Konya Köpük Yalıtım, Konya Sprey Yalıtım, Konya Püskürtme Yalıtım, Konya Su Yalıtımı, Konya Ses Yalıtımı, Konya Ses İzolasyonu