VİZYONUMUZ

Kalite Politikamız ülkemiz ve çevre ülkelerde yalıtım sektörünün güvenilir lideri olarak, sektörde sağlıklı büyümek, yalıtım ve enerji tasarrufu bilincini yaymak, halkımızın yalıtım konforundan en üst düzeyde faydalanmasını temin etmek ve böylece çevreyi korumak ana gayemizdir. Yalıtım, dekorasyon, çatı ve cephe alanlarında öncelikli olmak üzere inşaat sektörüne sunduğumuz üstün nitelikli ürün ve çözümlerimiz ile müşteri memnuniyeti sağlayacak hizmet vererek;

 • Sektörün bir numaralı çözüm ortağı olmak
 • Tüm ortaklarımıza daha güvenli bir gelecek sunmak
 • Çalışanlarımıza dinamik, tatmin edici ve geliştirici bir kariyer sunmak

Hizmet Alanlarımız

Profesyonel anlamda izolasyon sektöründe hizmet verdiğimiz branşlar

 1. Isı Yalıtımı

  Konforlu bir yaşam 20-22 derece sıcaklıkta mümkündür. Kışın ve yazın mekanlar arası ısı transferi olmaktadır bu ise enerji kaybına neden olur. POLİÜRETAN SERT KÖPÜĞÜ %97 kapalı hücre yapısında olup en düşük ısı iletkenlik kat sayısı ile ısı köprüsü oluşturmadan yapılarda %60 varan tasarruf sağlar bu özellikleri ile bilinen en kaliteli ısı yalıtım sistemidir.

 2. Su Yalıtımı

  Yapıya nüfuz eden su ve nem betonların bozulup çatlamasına ve yapı demirlerinin paslanmasına yol açıp taşıma kapasitelerini kısıtlar. Binanın en ufak noktalarına nüfuz edip genleşerek sertleşen su geçirmeyen nem, terleme, küf yapmayan difüzyona uğramayıp yapı malzemelerinde pas ve çürümeyi engelleyip ömrünü uzatan POLİÜRETAN SERT KÖPÜK ile yalıtılmalıdır.

 3. Ses Yalıtımı

  Konut, okul, işyeri, binalar, sinema, konser ve toplantı salonları, otel odaları gibi mekanları ses ve gürültüden koruyup sağlıklı ve konforlu ortamlar oluşturup ve insanların bir birlerinden rahatsız olmamaları için % 97 kapalı hücre yapısı ve ses iletkenliği en düşük yalıtkan olması ile dış etkileri minimuma indiren POLİÜRETAN YALITIM sistemi kullanılmalı.

 4. Yangın Yalıtımı

  Mobilya, perde, duvar kağıdı gibi eşyaların tümü yanıcıdır sigara, elektrik kontağı, soba, ocak, doğal gaz veya yanıcı maddeler yangına neden olabilir. POLİÜRETAN SERT KÖPÜĞÜ % 97 kapalı hücre yapısı ile yangına dayanıklı olup ateşi taşımaz ve damlama yapmaz benzin, madeni yağ gibi kimyasallardan etkilenmeyip can ve mal kaybını en aza indirir.

Kalite Politikamız

 • Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılamak.
 • Sektöre ait, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamak
 • Kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmek
 • Tüm çalışanlarda kalite, çevre ve iş güvenliği bilincini tesis etmek
 • Tedarikçi ve taşeronlarda güvene dayalı bir iş birliği içinde olmak

Kilometre Taşlarımız

Şubat 2015

Yapılan AR-GE çalışması sonucu yeni nesil çevreye duyarlı izolasyon uygulamaları…

Ağustos 2014

Poliürea ve Poliüretan alanında AR-GE çalışması …

Temmuz 2013

Teknoloji hızla gelişiyor, yeni bir şeyler üretmek lazım, Poliürea ile tanışma zamanı…

Mayıs 2012

Kurumsallığa atılan ilk adım : Şirketleşme

Mart 2006

İşe Başlangıç

274Toplam Yapılan Uygulama
228Poliüretan Uygulaması
46Poliürea Uygulaması
103572Toplam Yapılan Metraj