Trapez Sac Köpük Yalıtımı

Trapez sac poliüretan köpük yalıtım izolasyon uygulama alanları, endüstriyel tesislerde, besi çiftliklerinde, süt sağım hanelerinde ve buğday depolarında uygulanan bir izolasyon yöntemidir. Günümüzde trapez sac ile yapılan tesisler besi çiftlikleri, süt sağım hanelerinde izolasyon eksikliği görülmektedir. Bu eksikliği çözebilmek için izoçağ poliüretan köpük yalıtım sistemi birebir çözüm sunmaktadır.

Trapez Sac Besi Çiftliği İzolasyonu

Besi çiftliklerinde trapez saç izole edilmediği zaman çürümeye, paslanmaya ve terlemeye maruz kalmaktadır. İzoçağ poliüretan köpük izolasyon yalıtım çözümü ile bu sorunları tamamen gidererek trapez sacın ömrünü uzatmaktadır. Besi çiftliklerine yapılan poliüretan köpük uygulaması hayvanların rahatlığı için uygulanmalıdır. Poliüretan köpüğün uygulanma sebebi hayvanların verimliliğini artırmaktadır.(Etinden, sütünden) daha çok faylanılabilir.

Endüstriyel Tesis Trapez Sac Köpük Uygulaması

Endüstriyel tesislerde trapez sac olan yerlerde genellikle sıcak soğuk ilişkisi vardır. Bu ilişkiyi çözmek için izoçağ poliüretan köpük uygulanarak sıcak soğuk dengesini korumakla kalmayıp yazın sıcakta kışın soğukdan etkilenmemeyi sağlar.

Süt Sağımhaneleri İzolasyon Uygulaması

Süt sağım hanelerin en dikkat edilmesi gereken unsur temizliktir. Bir süt sağım hanesinin bakteri oranı yüksek olup bu oranı sıfıra indirmek için izoçağ poliüretan köpük yalıtımı etkili bir koruma sağlar. Poliüretan köpük bakteri barındırmayan bir yalıtım sistemidir. Böcek, haşere, fare vb. bakterilerden korumaktadır.