[vc_row rt_row_background_width=”default” rt_row_content_width=”fullwidth” rt_row_style=”light-style” rt_row_paddings=”false” rt_bg_effect=”classic” rt_bg_parallax_effect=”1″ rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”cover” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll” rt_row_borders=”” rt_overlap=”” rt_grid=””][vc_column width=”1/1″][rev_slider_vc alias=”rt-19-sample”][/vc_column][/vc_row][vc_row rt_bg_effect=”parallax” rt_bg_parallax_effect=”1″ rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_attachment=”scroll” rt_row_width=”default” rt_row_style=”default-style” rt_row_placement=”true” rt_row_background_width=”default” rt_row_content_width=”default” rt_bg_position=”right top” rt_overlap=”” rt_row_paddings=”true” rt_row_borders=”bottom” rt_grid=””][vc_column width=”1/1″][banner button_text=”Ücretsiz Keşif Talebi” button_size=”medium” button_style=”color” button_icon=”icon-retweet” button_align=”center” button_link=”/ucretsiz-kesif-formu/” link_target=”_self”]

Çağ izolasyon sizlere daha [rt_highlight]Sağlıklı[/rt_highlight] daha [rt_highlight]Temiz[/rt_highlight] daha [rt_highlight]Güvenli[/rt_highlight] bir yaşam sunuyor.

[/banner][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″ rt_color_set=”global-style” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_attachment=”scroll”][content_box heading=”Isı Yalıtımı” heading_size=”h4″ style=”style-1″ text_align=”left” link_target=”_self” featured_image=”2705″ link=”http://cagizo.com/isi-yalitimi/” link_text=”Detayları İncele”]Isı yalıtımı, sıcak ya da soğuk havanın ısı köprüleri vasıtası ile konutların içine girmesini ya da çıkmasını engellemek adına yapılan işlemlerdir.

[/content_box][/vc_column][vc_column width=”1/3″ rt_color_set=”global-style” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_attachment=”scroll”][content_box heading=”Su Yalıtımı” heading_size=”h4″ style=”style-1″ text_align=”left” link_target=”_self” featured_image=”2868″ link=”http://cagizo.com/su-yalitimi/” link_text=”Detayları İncele”]Suyun veya nemin yapının bir kısmına veya kapsadığı hacimlere zarar vermesini önlemek amacıyla yapılan, su veya nemin olumsuz etkilerine karşı yapılan işlemlerdir.

[/content_box][/vc_column][vc_column width=”1/3″ rt_color_set=”global-style” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_attachment=”scroll”][content_box heading=”Ses Yalıtımı” heading_size=”h4″ style=”style-1″ text_align=”left” link_target=”_self” featured_image=”2870″ link=”http://cagizo.com/ses-yalitimi/” link_text=”Detayları İncele”]Sesin olumsuz etkilerini en aza indirmek amacıyla yapılan işlemlerdir. Sesin ortamdaki yayılmasını kontrol altına almak ses yalıtımındaki en önemli amaçtır.

[/content_box][/vc_column][/vc_row][vc_row rt_row_background_width=”default” rt_row_content_width=”default” rt_row_style=”alt-style-1″ rt_grid=”true” rt_row_paddings=”true” rt_bg_effect=”classic” rt_bg_parallax_effect=”1″ rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”cover” rt_bg_position=”right top” rt_bg_attachment=”scroll” rt_padding_top=”40″ rt_padding_bottom=”40″][vc_column width=”1/1″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″ rt_color_set=”global-style” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_attachment=”scroll”][content_icon_box heading=”Çatı İzolasyonu” heading_size=”h5″ icon_position=”left” icon_style=”style-1″ link_target=”_self” icon_name=”icon-ok-circle2″ link=”http://cagizo.com/cati-izolasyonu/” link_text=”İncele”]Çatı arası izolasyonu binanın ısı kaybında yüksek tasarruf sağlar. Sprey poliüretan çatı arası izolasyonunda ulaşılması zor noktalara ve çatlak yada kırılmış bölgelere de nüfus ettiğinden tavan arası izolasyonu 100% sağlanır.

[/content_icon_box][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″ rt_color_set=”global-style” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_attachment=”scroll”][content_icon_box heading=”Teras ve Çatı Altı İzolasyonu” heading_size=”h5″ icon_position=”left” icon_style=”style-1″ link_target=”_self” icon_name=”icon-ok-circle2″ link=”http://cagizo.com/teras-ve-cati-alti-izolasyonu/” link_text=”İncele”]En düşük genişlikte en yüksek verimi sağlayan hafif ve uzun ömürlü bir yalıtım malzemesidir. Teras ve çatıaltı izolasyonu için ideal bir tercihidir.

[/content_icon_box][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″ rt_color_set=”global-style” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_attachment=”scroll”][content_icon_box heading=”Temel İzolasyonu” heading_size=”h5″ icon_position=”left” icon_style=”style-1″ link_target=”_self” icon_name=”icon-ok-circle2″ link=”http://cagizo.com/temel-izolasyonu/” link_text=”İncele”]En düşük genişlikte en yüksek verimi sağlayan hafif ve uzun ömürlü bir yalıtım malzemesidir. Temel izolasyonu için ideal bir yalıtım malzemesi tercihidir.

[/content_icon_box][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][content_icon_box heading=”Polyürea Uygulama” heading_size=”h5″ icon_position=”left” icon_style=”style-1″ link_target=”_self” icon_name=”icon-ok-circle2″ link=”http://cagizo.com/polyurea-uygulama/” link_text=”İncele”]Polyurea yüksek basınçlı makinelerden sıvı olarak püskürtme yöntemi ile uygulandığından ayrıca %400 esneklik ve aşınmaya karşı dayanım özelliklerini birlikte bulunduran tek uygulama olduğu için havuzların ve teras katların su yalıtımında hem hızlı hemde etkili bir çözümdür.

[/content_icon_box][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][content_icon_box heading=”Bodrum Tavanı İzolasyonu” heading_size=”h5″ icon_position=”left” icon_style=”style-1″ link_target=”_self” icon_name=”icon-ok-circle2″ link=”http://cagizo.com/bodrum-tavani-izolasyonu/” link_text=”İncele”]Bodrum, sığınak gibi alanların ısı yalıtımı en önemli faktördür. Sprey poliüretan köpük, bu tür kullanımı önemsenmeyen alanlarda büyük sorunları ortadan kaldırabilen tek ısı yalıtım uygulamasıdır.

[/content_icon_box][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][content_icon_box heading=”İç-Dış Cephe Duvar İzolasyonu” heading_size=”h5″ icon_position=”left” icon_style=”style-1″ link_target=”_self” icon_name=”icon-ok-circle2″ link=”http://cagizo.com/ic-dis-cephe-duvar-izolasyonu/” link_text=”İncele”]En düşük genişlikte en yüksek verimi sağlayan hafif ve uzun ömürlü bir yalıtım malzemesidir. İç ve Dış Cephe izolasyonu için ideal bir yalıtım malzemesi tercihidir

[/content_icon_box][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″][content_icon_box heading=”Endüstriyel Bina Çatıları İzolasyonu” heading_size=”h5″ icon_position=”left” icon_style=”style-1″ link_target=”_self” icon_name=”icon-ok-circle2″ link=”http://cagizo.com/endustriyel-bina-catilari-izolasyonu/” link_text=”İncele”]Eskimiş çatılarınızıda üstten uygulama ile yenileyebilirsiniz. Çeşitli sanayi sitelerinin çatıları için de uygulanabilmektedir. Zemin ne olursa olsun, beton, ondülin, eternit, sac, mebran vs. her türlü malzemeye mükemmel yapışma sağlamaktadır.

[/content_icon_box][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][content_icon_box heading=”Endüstriyel Tesis İzolasyonu” heading_size=”h5″ icon_position=”left” icon_style=”style-1″ link_target=”_self” icon_name=”icon-ok-circle2″ link=”http://cagizo.com/endustriyel-tesis-izolasyonu/” link_text=”İncele”]Çeşitli sanayi sitelerinin çatıları için de uygulanabilmektedir. Zemin ne olursa olsun, beton, ondülin, eternit, sac, mebran vs. her türlü malzemeye mükemmel yapışma sağlamaktadır.

[/content_icon_box][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][content_icon_box heading=”Hayvan Çiftlikleri İzolasyonu” heading_size=”h5″ icon_position=”left” icon_style=”style-1″ link_target=”_self” icon_name=”icon-ok-circle2″ link=”http://cagizo.com/hayvan-ciftlikleri-izolasyonu/” link_text=”İncele”]Çiftliğimizde sprey poliüretanla izolasyon yapmadan önce piliçlerden kesim zamanında elde ettiğim miktar 1900 gram iken, izolasyon sonrası miktar 2200 gramdır. İşte size sunduğumuz verim + kârlılık.

[/content_icon_box][/vc_column_inner][/vc_row_inner][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/3″ rt_color_set=”global-style” rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_attachment=”scroll”][content_icon_box heading=”Soğuk Oda ve Depo İzolasyonu” heading_size=”h5″ icon_position=”left” icon_style=”style-1″ link_target=”_self” icon_name=”icon-ok-circle2″ link=”http://cagizo.com/soguk-oda-ve-depo-izolasyonu/” link_text=”İncele”]Soğuk hava depoları ya da soğuk odalar diye adlandırılan bu tesislerin büyüklükleri yüzlerce veya binlerce metrekareye ulaşabiliyor. Sprey poliüretan bu depoların kurulmasında hızlı, kaliteli, kalıcı ve son derece ekonomik çözümler sunmaktadır. 

[/content_icon_box][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][content_icon_box heading=”Otel ve Kaplıca İzolasyonu” heading_size=”h5″ icon_position=”left” icon_style=”style-1″ link=”http://cagizo.com/otel-ve-kaplica-izolasyonu/” link_text=”İncele” link_target=”_self” icon_name=”icon-ok-circle2″]Bu hizmet sektörlerinde iş sahibi ve yöneticiler, kullandıkları iklimlendirme cihazlarının değişen iklim koşullarından dolayı yetersiz kaldıklarını bilirler. Çağ İzo İle Sprey poliüretan Uygulamaları, bu tip tesislerin izolasyonunda kesin çözümdür. 

[/content_icon_box][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][content_icon_box heading=”Boru, Tank, Ambalaj İzolasyonu” heading_size=”h5″ icon_position=”left” icon_style=”style-1″ link=”http://cagizo.com/boru-tank-ambalaj-izolasyonu/” link_text=”İncele” link_target=”_self” icon_name=”icon-ok-circle2″]Kullanım yoğunluğu az da olsa özel istek üzerine mesafesi ne olursa olsun yollanacak kolilerin iç ve dış yüzeyleri sprey poliüretanla kaplanarak buzlu taşıma dahi yapılabilir.. Örneğin; balık yumurtası ve kan torbaları, organ nakli ve özel muhafazalar için kullanılmaktadır.

[/content_icon_box][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row rt_bg_effect=”parallax” rt_bg_parallax_effect=”1″ rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”auto auto” rt_bg_attachment=”scroll” rt_row_width=”default” rt_row_style=”default-style” rt_padding_top=”40″ rt_padding_bottom=”40″ rt_row_background_width=”default” rt_row_content_width=”default” rt_overlap=”true” rt_row_paddings=”true” rt_bg_position=”right top”][vc_column width=”1/1″][rt_heading style=”style-4″ size=”h2″ punchline=”Neden Biz ?” icon_name=”icon-star-1″]Bizi Tercih Etmeniz İçin Bazı Sebepler

[/rt_heading][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][rt_chained_contents style=”2″ align=”right” start_from=”1″][rt_chained_content icon_name=”icon-rocket”]Çağ izolasyon müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaya gayret göstermektedir.

[/rt_chained_content][rt_chained_content icon_name=”icon-home”]Çağ izolasyon hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden hammadde kullanımına dikkat etmektedir.

[/rt_chained_content][rt_chained_content icon_name=”icon-home”]Çağ izolasyon size satış sonrası bakım onarım servis hizmetini daima sunmaktadır.

[/rt_chained_content][/rt_chained_contents][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″ rt_bg_image_repeat=”repeat” rt_bg_size=”cover” rt_bg_attachment=”scroll”][rt_chained_contents style=”2″ align=”left” start_from=”4″][rt_chained_content icon_name=”icon-rocket”]Çağ izolasyon satış öncesi keşif hizmetini her zaman ücretsiz olarak yerinde yapmaktadır.

[/rt_chained_content][rt_chained_content icon_name=”icon-home”]Çağ izolasyon sürekli artan referanslarıyla sizlere her zaman güven vermektedir.

[/rt_chained_content][rt_chained_content icon_name=”icon-home”]Çağ İzolasyon doğayı her zaman koruma adına yatırımlarını yeşil alan projesiyle devam ettirmektedir.

[/rt_chained_content][/rt_chained_contents][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]